Reference


paní Gabriela
Důvěru v homeopatii už mám více než 10 let. K homeopatikům jsem se dostala přes svou obvodní lékařku a díky ní vždy veškeré léčení začínám a většinou končím homeopatiky. Časem jsem měla možnost potkat se s Lucií Mutinskou, která mě svým osobním přístupem posunula zase o krok dále a díky ní léčím nejen sebe, ale celou svou rodinu. Lucie Mutinská o fungování homeopatik přesvědčila i mého praktického a vědecky založeného partnera, který po návštěvě u paní Mutinské už nedokázal argumentovat svými praktickými argumenty založených na faktech, protože jediný fakt, který začal fungovat byl ten, že mu "po cucání kuliček " jak s oblibou říká, zmizela i jeho neléčitelná alergie :-) . Dalším faktem, který mluví za vše, je uzdravení mé šestileté dcery, která byla po kolapsu odvezena do nemocnice a tam se marně lékaři pokoušeli stanovit diagnózu. Dceru lékaři hospitalizovali s podezřením na alergickou reakci neznámého původu, kterou však během jednoho dne vyloučili, ale příčinu jejího otoku celého těla a úporného svědivého ekzému, který měla po celém těle stanovit nedokázali a tak tedy jediné co jí po 4dny v nemocnici mohli lékaři podávat byly kortikoidy a dithiaden, ale ani to nedokázalo ztlumit příznaky neznámého původu. V té bezmoci, kterou jsem v nemocnici prožívala, jsem se přes telefon a email spojila s Lucií , poslala jí fotky, dopodrobna popsala příčiny a trpělivě zodpověděla všechna její velmi podrobné otázky a ona nám do nemocnice poslala homeopatika. Ráno jsem je dceři dala a do 24 hodin se její stav zlepšil natolik, že byla další den propuštěna z nemocnice. Troufám si říct, že Lucie Mutinská má nejen znalosti v oblasti homeopatie, ale zároveň umí při svém kontaktu s pacientem využít i své podvědomí a napojit se na informace, které jsou jí a vlastně i nám, jejím pacientům, darem...Darem dostat se dál, než sahá naše vědomí..... Alespoň při práci se mnou a mou rodinnou se jí to daří velmi dobře... Lucie děkuji Ti za vše, co pro nás děláš....i za Tvou trpělivost, kterou se mnou máš, když Ti volám z našich dovolených " Jaké homeopatikum vycucat , když nás schvátí mořská nemoc ...... " Jaké homeopatikum podat své feně při falešné březosti.... ? " ¨... Ano, na všechny mé podobné a časté otázky Lucie ochotně odpovídá a tak já už se neobejdu bez její homeolékarničky a zkušeně přiděluji homeo celé naší smečce :-) ..... a to že to funguje, je nevidím pouze na sobě a svých dětech, ale i na mých zvířatech, které při přijímání homeo léku nepoužívají rozum, ale pouze svou intuici.... , ale o tom všem se nejlépe přesvědčíte z osobního kontaktu s Lucii Mutinskou.

paní Zorka
Z dřívější zkušenosti, jsem homeopatii moc nevěřila. Ovšem to, co se dělo u mého syna po podání jedné tabletky se dá přirovnat k zázraku. U dítěte, u kterého jsem měla pochybnosti, zda vůbec bude někdy srozumitelně mluvit, chovat se, nebude silně na mne fixované a bez záchvatů, nastala změna tak bleskově, že mě to málem porazilo. Nějaký čas se ještě vracel, když docházela účinnost pilulky, ale dnes už je vše za námi a mám pocit, že to byl jen sen. Děkuji ze srdce Luci.

pan Pavel
Lucku Mutinskou znám již dlouho..... Myslím, že už to bude nějakých 13 let, kdy mi vstoupila do života jakoby z jiného světa, tak odlišného od světa paralenů a antibiotik (nic jiného jsem do té doby neznal). Každý rok jsem si pravidelně prošel min. 4 x angínou nebo chřipkou nebo jinou respirační chorobou a léčba výše zmíněným byla jediná, mně známá alternativa. Pak jsme se potkali, proběhla první diskuze, návrh léčby homeopatiky a od té doby jsme v kontaktu neustále a řešíme spolu všechny neduhy a bolístky. A že jich s postupujícím věkem přibývá...... Co mě, a nejen mě, nýbrž i mého praktického lékaře (ke kterému chodím již jen, aby jsme se viděli) doslova "posadilo" bylo to, jak si homeopatika, potažmo Lucka, poradila s nepříjemnostmi v oblasti ledvin a vlastně celých močových a reprodukčních orgánů. Místo pobytu v nemocnici, pár dní na homeopatikách a byl pokoj.... O pravidelných angínách, chřipkách, či jim jiných podobných nemůže dnes být už ani řeč! A jelikož si potíže nevybírají zrovna vhodné chvíle přes den, či jen v pracovní dobu, doopravdy si cením, že se Lucce dá zavolat nebo poslat SMS kdykoliv, ve dne v noci a ona neváhá a pomůže....... Pokládám to za velký zázrak a čest, že jsem kdy dostal tu šanci Lucku potkat, být v její blízkosti a využít jejích znalostí a odbornosti. Velký dík Lucko.......

paní Renata
Na homeopatii k Lucii, docházím asi 3 roky. Za tu dobu vnímám pokroky ve svém vnímání a přijetí sebe sama. U mě jde spíše o psychiku., kterou léčíme. Zde vnímám vleklejší pokrok, ale je. Homeopatie mi během měsíce vyléčila cystu na pravém vaječníku a polycystický levý vaječník. Myslím, že na fyzické potíže homeopatie reaguje téměř okamžitě. S psychickými potížemi je to vleklejší, ale posuny opravdu jsou. /u mě jde o delší potíže od dětství/. Lucie, mi předává i plno jiných podpůrných technik, které mi pomáhají. Kdykoli se mohu na ni obrátit a ona s Láskou poradí, pomůže. Homeopatie od Lucie, pomáhá i mým dvěma dětem, /11,12 let/. Zlepšilo se jejich chování. Dceři zmizely bradavice a vyléčily jsme boreliózu. Manželovi se zmírnily znatelně bolesti zad, a kolene, na které trpěl od dětství. s Láskou s Úctou děkuji za trpělivou pomoc od Lucie.

paní Jana
Děkuji Ti, Luci, za Tvoje dlouholeté poradenství a to i na dálku, a to téměř v každou denní dobu. Díky Tvé intuici a přístupu k homeopatii už stačí mnohdy jen krátký telefon a to oceňuju hlavně u dětí při akutních záležitostech. Celá naše rodina je Tvým spokojeným klientem :-)

paní Zuzana
S paní Mutinskou spolupracujeme a zahlcujeme ji našimi nejen zdravotními problémy už spoustu let. To, že je její léčba účinná, není vůbec pochyb. Řešíme s ní jak akutní stavy, tak dlouhodobé problémy i konstituční léky. Náš 5letý syn prozatím viděl svého pediatra pouze při pravidelných povinných prohlídkách a dosud neví, co jsou to antibiotika. Já osobně jsem díky homeopatii a změně životního stylu vyřešila své vleklé problémy se zuby, kdy zubař prohlásil, že zázraky se dějí. Navíc jsem šokovala očního lékaře tím, že mi jaksi mimochodem za rok ubyly 2 dioptrie :-) Manžel díky Lucii zkrotil své dlouhodobé ledvinové a další problémy. Co dodat? Vždy je ochotná pomoci a její přístup je naprosto úžasný! Díky za to, že je!!!!

paní Iveta
Paní Mutinská mi moc pomohla a byla mi důležitou oporou při řešení problémů naší fenky, které se stále dokola opakovaly a vracely již delší dobu. Nikdo včetně veterinářů si s jejími potížemi moc nevěděl rady, všechno pomohlo na chvilku. Teprve ve spolupráci s laskavou a trpělivou podporou paní Mutinské se problém pohnul tím správným směrem.

Další reference na mé služby najdete zde: reference


HOMEOPATICKÁ PORADNA Lucie Mutinská


HOMEOPATIE

Přednášky

Odborná sekce